Agent Gwiazdy

Agent Gwiazdy

Mar. 23, 2018
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
4.7 3 Głosów

Creator

Creator

obsada

trailer filmu

Streszczenie

Trzecia edycja programu „Agent – Gwiazdy” zaskakuje już od pierwszych minut. Tym razem na czternaścioro uczestników czeka wizyta w hałaśliwym i malowniczym Hongkongu.
Psychologiczna rozgrywka z Agentem i własnymi słabościami zacznie się sprawdzianem na wysokości – 300 metrów nad ziemią. W porywach wiatru, uczestnicy będą musieli wykazać się nerwami ze stali. Cokolwiek się nie stanie, pamiętać należy o jednym – Agent rozpoczął już swoją grę. Pytanie, czy pozostali uczestnicy również.

Agent Gwiazdy

First air date Mar. 23, 2018
Data Mar. 23, 2018

Seasons and episodes

3 sezon 3 Jan. 01, 2018

Podobne tytuły

Mali giganci
Dom Marzeń
Złomowisko PL
Wyspa Przetrwania
Kuchenne rewolucje
Azja Express
The Voice of Poland (2017) Serial Polski
The Brain. Genialny umysł
The Voice Kids (2018) Serial Polski
Damy i Wieśniaczki
Projekt LADY
Supermodelka Plus Size

zostaw komentarz

imię *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
witryna internetowaUwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach dbpatterson.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.